تبلیغات
هواداران فاطمه آجرلو
امکانات وب

هواداران فاطمه آجرلو
نماینده ادوار مجلس از شهرستان كرج
نویسندگان
حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای می فرمایند: به همه برادران توصیه می کنم بر خودتان مسلط باشید؛ سعه صدر داشته باشید، دستهای دشمن را ببینید، گرگهای گرسنه کمین کرده را که امروز دیگر نقاب دیپلماسی را یواش یواش دارند از چهره هایشان بر میدارند و چهره حقیقی خودشان را نشان می دهند ببینید؛ از اینها غفلت نکنید.حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر امسال با اشاره به اینكه ما در آخر سال، انتخابات را داریم و انتخابات همیشه در كشور ما تا حدودى یك حادثه‌ى چالش‌برانگیز است، می فرماید: انتخابات كه مظهر حضور مردم است، مظهر مردم‌سالارى دینى است، باید پشتوانه‌ى امنیت ما باشد. نباید اجازه داد كه این چیزى كه ذخیره‌ى امنیت است، پشتوانه‌ى امنیت است، به امنیت ما صدمه وارد كند. دیدید، حس كردید، از نزدیك لمس كردید آن وقتى را كه دشمنان میخواهند از انتخابات علیه امنیت كشور سوء استفاده كنند. باید همه مراقب باشند، همه بهوش باشند. آحاد مردم، مسئولان گوناگون، منبرداران سیاسى، كسانى كه میتوانند با مردم حرف بزنند، همه مراقب باشند، مواظب باشند؛ از انتخابات مانند یك نعمت الهى پاسدارى كنند.

با توجه به نزدیك شدن به ایام انتخابات مجلس نهم و توصیه رهبر معظم انقلاب مبنی بر مراقبت از انتخابات گزیده ای از فرمایشات معظم له را پیش از فتنه 88 و پس از آن مرور می كنیم.

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای می فرمایند: آن کسانی که به یک نحوی یک نوع مرجعیتی در افکار مردم دارند؛ از این سیاسیون و روسای احزاب و کارگردانان جریانات سیاسی و یک عده ای از اینها حرف شنوی دارند ؛ اینها خیلی باید مراقب رفتار خودشان باشند، خیلی باید مراقب گفتار خودشان باشند.

اگر آنها کمی افراطی گری کنند دامنه این افراطی گری در بدنه مردم به جاهای بسیار حساس و خطرناکی خواهد رسید که گاهی خود آنها دیگر نمی توانند آنرا جمع کنند که ما نمونه هایش را دیده ایم.

افراط وقتی در جامعه به وجود آمد هر حرکت افراطی به افراطی گری دیگران دامن می زند.

اگر نخبگان سیاسی بخواهند قانون را زیر پا یگذارند یا برای اصلاح ابرو، چشم را کور کنند چه بخواهند و چه نخواهند مسئول خونها و خشونتها و هرج و مرجها آنهایند.

من به همه این آقایان، این دوستان قدیمی و این برادران توصیه می کنم بر خودتان مسلط باشید؛ سعه صدر داشته باشید، دستهای دشمن را ببینید، گرگهای گرسنه کمین کرده را که اروز دیگر نقاب دیپلماسی را یواش یواش دارند از چهره هایشان بر میدارند و چهره حقیقی خودشان را نشان می دهند ببینید؛ از اینها غفلت نکنید.
برچسب ها: امام خامنه ای، قانون، انتخابات، مجلس شورای اسلامی،  
[ پنجشنبه 20 بهمن 1390 ] [ 05:22 ب.ظ ] [ حامی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

من به نرخ روز نان که هیچ
آب هم نمی خورم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :