تبلیغات
هواداران فاطمه آجرلو
امکانات وب

هواداران فاطمه آجرلو
نماینده ادوار مجلس از شهرستان كرج
نویسندگان
عضو جبهه صدای ملت با اشاره به اینكه این جبهه اصراری بر ارائه لیست 30 نفره ندارد، گفت:‌حضور هشت نفر از اعضای لیست جبهه منتقدین دولت قطعی و حضور افراد دیگر نیز در حال مطالعه و بررسی است.علی عباسپور نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران با بیان اینكه من، مطهری و كاتوزیان موسسین این جبهه هستیم و اصراری بر روی لیست 30 نفره نداریم، گفت: حدود 8 نفر از افراد این لیست قطعی شدند و حضور بقیه این اعضا نیز در دست مطالعه است اما با كسی رایزنی نداشته‌ایم.

این موسس جبهه صدای ملت خاطرنشان كرد: عقل‌گرایی، حفظ حرمت‌ها، ‌قانون‌مداری در كشور‌ و دفاع از آزادی‌ها در چارچوب قانون اساسی از اصول مورد نظر جبهه منتقدین دولت است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال شكسته شدن آرای اصولگرایان باوجود تعدد لیست‌ها گفت:‌ در صورتی كه رقابت جدی و سالمی را در پیش گرفته و از تخریب یكدیگر پرهیز كنیم، تعدد لیست‌ها لطمه‌ای به آرای اصولگرایان وارد نخواهد كرد و مشاركت را نیز افزایش می دهد.

عباسپور افزود:‌ جبهه متحد قرار بود تمامی تفكرات اصولگرایی را نمایندگی كند اما به دلیل نفوذ بخی افراد و حاكمیت تفكر خاص بر جبهه متحد، بقیه اصولگرایان ناگزیر به ارائه لیست جدا شدند.

وی درباره احتمال اشتراكات دو لیست جبهه متحد و جبهه منتقدین دولت گفت:‌ تاكنون نظری درباره این اشتراكات نداشته‌ایم اما احتمال مشترك بودن اعضا در دو لیست وجود دارد و این امر در دست بررسی است.برچسب ها: انتخابات مجلس، صدای ملت، علی عباسپور، نماینده تهران،  
[ پنجشنبه 20 بهمن 1390 ] [ 09:42 ق.ظ ] [ حامی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

من به نرخ روز نان که هیچ
آب هم نمی خورم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :