تبلیغات
هواداران فاطمه آجرلو
امکانات وب

هواداران فاطمه آجرلو
نماینده ادوار مجلس از شهرستان كرج
نویسندگان
عضو خبرگان رهبری با بیان اینكه بیانات رهبر فرزانه انقلاب و راهكارهای انتخاباتی ایشان حجت را بر همه تمام كرده است، گفت: كاندیداهای مجلس نهم باید با تكیه بر تقوا و تاسی از فرمایشات رهبری تلاش كنند كه انتخاباتی پرشور با حضور گسترده مردم و كمترین تخلفات داشته باشیم.
آیت الله احمد علم الهدی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، در تشریح بیانات رهبر فرزانه انقلاب و طرح مهمترین راهبردهای انتخاباتی، گفت: راهبردهای انتخاباتی كه از سوی رهبری مطرح شده، راه را برای همه روشن كرده است و همه آحاد ملت، مسئولان و كاندیداهای مجلس نهم باید از این رهنمودها تبعیت كنند.
عضو خبرگان رهبری در تحلیل حساسیت های انتخابات آتی مجلس، تصریح كرد: انتخابات مجلس نهم، اولین انتخابات در ایران نیست، بلكه برگزاری 33 دوره انتخابات به عناوین مختلف در طی سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی و مشاركت سیاسی مردم در عرصه های مختلف، نشان از آگاهی و بلوغ فكری ملتی دارد كه همواره پشتیبان نظام و ولایت فقیه بوده اند.
علم الهدی ادامه داد: پس از انتخابات سال 88 و بروز فتنه های انتخاباتی، برخی چهره ها كه حائز آراء مردم نشدند، با طرح شائبه های مختلف از جمله تقلب، حضور میلیونی مردم ایران را زیرسوال بردند و این حركت آنها چالش های بسیاری را طی چند ماه در كشور ایجاد كرد.
امام جمعه مشهد، افزود: فتنه های سال 88 تمام شد و ملت با بصیرت ایران، در تائید رهبری و نظام مقابل دشمنان داخلی و خارجی ایستادند و با خلق حماسه 9 دی، بار دیگر بر جمهوری اسلامی ایران، مهر تائید زدند.
وی با بیان اینكه انتخابات مجلس نهم، اولین انتخابات پس از فتنه 88 است، تصریح كرد: انتخابات مجلس نهم، اولین همه پرسی پس از هجمه های سال 88 است و از این بابت، دشمنان نظام سعی در مخدوش كردن فضا و ایجاد چالش های امنیتی برای ناامن جلوه دادن كشور دارند، كه رهبر فرزانه انقلاب، به این مسائل هشدار دادند.
عضو خبرگان رهبری در توصیه به كاندیداهای مجلس نهم، گفت: مراقب افكار و رفتار خود باشید؛ چرا كه در حال حاضر دشمنان نظام تلاش می كنند تا از هر شرایطی به نفع مقاصد شوم خود بهره بگیرند و كوچكترین خطایی كه از سوی هر كاندیدایی صورت بگیرد، فضا برای تحركات دشمن، آماده می شود.
علم الهدی با بیان اینكه رهبر فرزانه انقلاب در توصیه های انتخاباتی خود حجت را بر همه تمام كردند، افزود: رهبری به چالش های امنیتی در آستانه انتخابات هشدار دادند و از كاندیداها خواستند كه پس از اعلام نتایج انتخابات تابع قانون باشند و قدم در مسیری نگذارند كه برخی رای نیاورندگان انتخابات سال 88 گذاشتند.
وی افزود: كاندیداها در انتخاب شیوه های تبلیغاتی دقت نظر داشته باشند تا خدای نكرده، آبرو و شخصیت افراد، تخطئه نشود.
امام جمعه مشهد، رعایت اصل تقوا را مهمترین راهبرد در تبلیغات انتخاباتی دانست و خاطرنشان كرد: كاندیداها براساس صداقت، وعده‌هایی را به مردم بدهند كه محقق می شوند و طرح مسائل دور از واقعیت و دروغ پردازی برای جذب آراء بیشتر، دور از اخلاق سیاسی و دینی است.
علم الهدی تاكید كرد: سلامت انتخابات با رعایت قانون تضمین می شود و همه دستگاههای اجرایی و نظارتی انتخابات باید در چارچوب قانون، فضا را برای ورود به جریان انتخابات آماده كنند و پس از انتخابات، در حفظ آراء مردم تلاش كنند.
عضو خبرگان رهبری در تائید یكی دیگر از فرمایشات رهبری، خطاب به مردم گفت: آنچه نظام را در مقابل هجمه ها و خطرات دشمنان بیمه كرده است، حضور مردم در شرایط مختلف و همراهی آنها با نظام بوده است، از این رو همه آحاد ملت باید به تبعیت از رهنمودهای رهبری و دقت ویژه، كاندیداهای اصلح خود را انتخاب و با حضور پرشور در انتخابات، دشمنان را مایوس كنند.


برچسب ها: انتخابات، مجلس، ایت ا... علم الهدی،  
[ دوشنبه 17 بهمن 1390 ] [ 10:36 ق.ظ ] [ حامی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

من به نرخ روز نان که هیچ
آب هم نمی خورم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :