تبلیغات
هواداران فاطمه آجرلو
امکانات وب

هواداران فاطمه آجرلو
نماینده ادوار مجلس از شهرستان كرج
نویسندگان
یکی از رسانه های جریان انحراف در مطلبی از طرح موضوع نزاع حزل اللهی ها با یکدیگر در خیابان های تهران در جلسات حامیان جریان انحراف خبر داد و انتقاداتی را نسبت به دوستان خود در این زمینه وارد ساخت.
به گزارش«ندای انقلاب»،این رسانه با انتقاد از طرح برخی موضوعات همچون به نزاع کشاندن حزب اللهی ها در خیابان توسط حامیان جریان انحراف در این خصوص نوشت:
"متاسفانه شاهد هستیم که عده ای با رفتار دوگانه خود کشور را به بی ثباتی سوق می دهند و مقدمات سوء استفاده از تعداد زیادی از جوانان انقلابی که دچار بی دقتی شده اند را فراهم می نمایند.
دوستان ببینید اگر قرار است کسی ادعای ولایتمداری نماید و در همان حال رفتار متناقض از خود بروز دهد و در بحث های تنش زا نظر خود را ارجح تر از نظر رهبر انقلاب تبلیغ نماید آینده کشور چشم انداز بی ثباتی را به نمایش می گذارد ... دوستان اگر قرار باشد ما در بحث های پر چالشی که در بین خودمان بوجود می آید ، اجازه دهیم کارمان به جایی منتهی شود که بخواهیم یقه همدیگر را بگیریم و کارمان را به اعلام انزجار از یکدیگر بکشانیم جز اینکه به دست خودمان مقدمات تضعیف و اضمحلال خود را فراهم نموده باشید حاصلی بدست نخواهیم آورد.
ببینید دوستان عزیز اینکه در بحث پر چالش اطرافیان رئیس جمهور بخواهیم بر نظرات مختلف خود بایستیم و تا حدی که خدای ناکرده در کف خیابان بر روی همدیگر دست بلند کنیم پیش برویم آیا به اتحاد بین نیرو های انقلاب کمک می نماید یا نه اینگونه نتیجه ای جز تفرق و دشمنی در بین مدافعان انقلاب بدست نخواهد آمد ."
کارشناسان معتقدند طرح مباحث اینچنینی در رسانه های انحرافی آماده سازی زمینه برای ایجاد اغتشاش و درگیری بین نیروهای انقلاب در آینده ای نزدیک تحت عناوین مختلف است.برچسب ها: نماینده مجلس، انتخابات نهم، انتخابات مجلس،  
[ یکشنبه 16 بهمن 1390 ] [ 11:53 ق.ظ ] [ حامی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

من به نرخ روز نان که هیچ
آب هم نمی خورم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :