تبلیغات
هواداران فاطمه آجرلو
امکانات وب

هواداران فاطمه آجرلو
نماینده ادوار مجلس از شهرستان كرج
نویسندگان
مجتبی شاکری  با اشاره به برنامه‌ریزی‌ دشمنان ایران اسلامی برای انتخابات مجلس نهم، اظهار داشت: آمریکا و رژیم صهیونیستی با حساسیت خود نسبت به انتخابات کشور ما، قصد تبدیل فرصت انتخابات به ضرر جمهوری اسلامی هستند تا نظام متکی به روش مردم‌سالاری دینی نتواند با برپایی صف‌های باشکوه، انتخابات پرنشاطی را برگزار کند.
وی افزود: جمهوری اسلامی در صورت عدم تحقق اهداف دشمنان به عنوان کشوری موفق جلوه می‌کند و ایران در کشورهای منطقه به عنوان حکومتی که با جانمایه دین توانست با رای مردم بر سرکار بیاید شناخته می‌شود.
عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران گفت: دشمنان معمولا از شیوه‌هایی برای مقابله با ما استفاده می‌کنند که در انتخابات‌های متعددی علیه جمهوری اسلامی به کار گرفته‌اند.
شاکری در ادامه تصریح کرد: آن‌ها به راه‌اندازی جنگ روانی در کشور، کاستی‌هایی که به طور طبیعی در هر جامعه‌ای وجود را بزرگ‌نمایی می‌کنند به نحوی که گویا نظام دچار فروپاشی و اضمحلال شده است.
وی بیان داشت: در این روش، اقتدار و موقعیت‌های جمهوری اسلامی را در برنامه‌های خبری خود پوشش نمی‌دهند و سعی بر بی‌اعتناء نشان دادن مردم به نتیجه انتخابات هستند. 
شاکری در خصوص اهمیت انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اولین انتخابات بعد از فتنه سال۸۸ به این دلیل اهمیت پیدا می‌کند که در فتنه۸۸ آمریکا و همپیمان‌هایش و ستاد داخلی فتنه با راه‌اندازی جنگی نرم سعی در ایجاد کودتایی مخملی داشتند.
شاکری گفت: علاوه بر شکست آمریکا در فتنه۸۸، موج بیداری ملت‌های مسلمان و جنبش ۹۹درصدی هم موجب شده تا به فکر ایجاد موجی در برابر ایران باشند.
وی خاطرنشان کرد: مردم در انتخابات ریاست جمهوری دهم حضوری بی‌نظیر در جهان را به ثبت رساندند اما دشمنان تلاش میکنند تا حدنصاب جهانی حضور در انتخابات مجلس جهان را مردم ایران به نام خود ثبت نکنند.
شاکری با بیان اینکه دشمنان برای امنیتی کردن فضای انتخابات به سراغ مسائل اقتصادی می‌روند، تاکید کرد: آن‌ها تلاش می‌کنند با دامن زدن به تحریم‌های بانکی و نفتی به روی اقشار مختلف جامعه فشار بیاورند تا از این طریق بتوانند موجب اعتراضاتی در داخل کشور بشوند. برچسب ها: نماینده مجلس، انتخابات نهم، انتخابات مجلس،  
[ شنبه 15 بهمن 1390 ] [ 09:44 ب.ظ ] [ حامی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

من به نرخ روز نان که هیچ
آب هم نمی خورم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :