تبلیغات
هواداران فاطمه آجرلو
امکانات وب

هواداران فاطمه آجرلو
نماینده ادوار مجلس از شهرستان كرج
نویسندگان

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر امسال با اشاره به اینكه ما در آخر سال، انتخابات را داریم و انتخابات همیشه در كشور ما تا حدودى یك حادثه‌ى چالش‌برانگیز است، می فرماید: انتخابات كه مظهر حضور مردم است، مظهر مردم‌سالارى دینى است، باید پشتوانه‌ى امنیت ما باشد. نباید اجازه داد كه این چیزى كه ذخیره‌ى امنیت است، پشتوانه‌ى امنیت است، به امنیت ما صدمه وارد كند. دیدید، حس كردید، از نزدیك لمس كردید آن وقتى را كه دشمنان میخواهند از انتخابات علیه امنیت كشور سوء استفاده كنند. باید همه مراقب باشند، همه بهوش باشند. آحاد مردم، مسئولان گوناگون، منبرداران سیاسى، كسانى كه میتوانند با مردم حرف بزنند، همه مراقب باشند، مواظب باشند؛ از انتخابات مانند یك نعمت الهى پاسدارى كنند.

با توجه به نزدیك شدن به ایام انتخابات مجلس نهم و توصیه رهبر معظم انقلاب مبنی بر مراقبت از انتخابات گزیده ای از فرمایشات معظم له را پیش از فتنه 88 و پس از آن مرور می كنیم.

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی می فرمایند: همه باید حلم داشته باشند. حلم اسلامی كه ما در فارسی او را بردباری معنا می كنیم، معنایش توان تحمل و ظرفیت تحمل است. همه باید ظرفیت تحمل داشته باشند، بتوانند تحمل كنند؛ تحمل پیروزی هم كار آسانی نیست، تحمل عدم پیروزی هم كار آسانی نیست. حلم داشتن و تحمل كردن و ظرفیت پیروزی و عدم پیروزی را داشتن، یكی از فضائل انسانی است، ما باید این را هم در نخبگان، هم در آحاد عظیم مردم ترویج بكنیم.
برچسب ها: امام، انتخابات، اقای خامنه ای،  
[ شنبه 15 بهمن 1390 ] [ 10:57 ق.ظ ] [ حامی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

من به نرخ روز نان که هیچ
آب هم نمی خورم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :