تبلیغات
هواداران فاطمه آجرلو
امکانات وب

هواداران فاطمه آجرلو
نماینده ادوار مجلس از شهرستان كرج
نویسندگان
غصب رسانه‌های دولتی توسط جریان انحرافی كه خروج نیروهای ارزشی را به همراه داشت بدون هیچ گونه پیگیری صنفی یا واكنش از سوی مسئولان یا نمایندگان مجلس گذشت.
 
به گزارش صراط به نقل از ملت ما اما این اتفاق كه تنها با واكنش دیگر رسانه‌ها و همكاران خبری مواجه شد و چند روزی صدر اخبار قرار گرفت، رفته رفته با فروكش كردن گرد و غبارها تنها یك علامت سوال را در ذهن این نیروها حك كرد.
 
چهارشنبه روزی كه مدیرعامل موسسه ایران اعلام كرد از طریق پیامك متوجه شده است جایگزینش را انتخاب كرده‌اند، هیچ كس فكرش را هم نمی‌كرد كه روزی او به معاونت وزارتخانه‌ای متشكل از سه وزارتخانه! گماشته شود. هر چند كاوه اشتهاردی با برچسب ضدیت با جریان انحرافی از«ایران» جدا شد اما با حضور در كنار یار نزدیك دولت و مسئول دفتر سابق رئیس‌جمهور كه صندلی وزارت تعاون، كار و رفاه را در دولت دهم تكیه زد این شائبه را مبدل به شایعه كرد كه آیا خروج نیروهای وفادار به ولایت از روزنامه ایران تنها یك سناریو بود؟!

شائبه‌ای كه با حضور مدیرمسئول سابق روزنامه ایران در مراسم های مختلف و دیده شده وی در كنار حلقه اول مسئول دفتر رئیس‌جمهور قوت گرفت. اشتهاردی كه پس از جدا شدن از موسسه ایران از اتخاذ هرگونه موضع‌گیری علیه جریان انحرافی و غاصبان رسانه كاغذی ایران خودداری كرده بود.

پس از مدت اندكی روی صندلی چرمی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، كار و رفاه قرار گرفت و ادامه سكوتش مهر تاییدی شد بر یك شایعه، شایعه شائبه سناریوی نانوشته برای خروج جریان ارزشی از ایران. برای آن‌كه نظر آقای اشتهاردی را در همین رابطه جویا شویم با وی تماس گرفتیم.

وی تنها پاسخی كه به خبرنگار ما داد این بود: من در این رابطه حرف نمی‌زنم!گرچه این پاسخ از سوی كاوه اشتهاردی دور از انتظار نبود ولی باید پرسید تا چه زمانی این بازی دوگانه ادامه خواهد داشت؟!

 [ چهارشنبه 12 بهمن 1390 ] [ 01:13 ب.ظ ] [ حامی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

من به نرخ روز نان که هیچ
آب هم نمی خورم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :