تبلیغات
هواداران فاطمه آجرلو
امکانات وب

هواداران فاطمه آجرلو
نماینده ادوار مجلس از شهرستان كرج
نویسندگان
بسمه تعالی

آقای علی مطهری؛ فرزند مجاهد بزرگ و معلم مكتبی صدر انقلاب كه چندان از تربیت پدر برخوردار نبوده‌ای، تو را به مسابقه دعوت میكنم.

آیا حاضری با من مچ بیاندازی؟ مرا ضعیف میپنداری؟ چنان مشت تو را بفشارم كه از درد به خود بپیچی. حاضری از روی همین ویلچیر و یا وقتی حالم بدتر می‌شود از روی تختم، با تو كه ظاهراً سالمی و روی زمین راه میروی، با هم مسابقه دو بگذاریم؟ اشتباه نكن! نه فقط مسابقه سرعت،‌ حاضری از حرم امام روح الله تا جمكران مهدی فاطمه(س) پا به پای من بیایی؟ بدون راننده و ماشین؟.

بیا مسابقه قرص خوردن بدهیم. چندتا قرص حاضری در روز بخوری؟ 5 ، 10 ، 20 ؟ من روزی 35 قرص میخورم. میتوانی ركورد مرا بزنی؟ راستی،‌ هرچه به حافظه‌ام فشار می‌آورم، یادم نمی‌آید تو را در جبهه‌ها دیده باشم. كدام جبهه خدمت میكردی؟ در غرب بودی یا در جنوب؟ استخوانهایت از سرمای كردستان تركیده و انگشتانت سیاه شده یا از حرارت جنوب به عطش مرگ افتاده‌ای و خاك بیابان خورده‌ای؟ در چند عملیات شركت داشته‌ای؟ چندبار مجروح شدی؟ داغی سرب را چشیده‌ای یا توانسته‌ای خطی از دشمن را بشكافی؟ آیا توانسته‌ای فاصله پنجاه متری در سه راهی شهادت را در شلمچه بدوی؟ چقدر زیر آب میمانی؟

مسابقه بدهیم؟ حاضری در اروند دویست متر زیر آب یك نفس شنا كنی؟ چقدر می‌توانی شیمیایی تنفس كنی؟ حاضری یكبار در خیبر نفس بكشی؟ من با تو مسابقه پول و موقعیت و جایگاه و جهالت نخواهم داد. من با تو مسابقه دلشاد كردن دشمن و ابزار تبلیغ او شدن را نخواهم داد. من با تو مسابقه شهرت پرستی باطل و نوكری طاغوت را نخواهم داد. من با تو مسابقه اهانت به ولایت فقیه را نخواهم داد كه پیشتر اثبات كرده‌ام كه از جسم و روح و همسر و فرزند و زندگی و آرامشم برای او و نام او و فرمان او و یك لحظه لبخند او نخواهم گذشت و همچون تو، او را كالای مسابقه نخواهم كرد. آیا حاضری با من مسابقه میزان قدرت انقباض و اسپاسم عضلات موقع تشنج را بدهی؟

میدانی آخرین باری كه نزدیك بود تشنج كنم كی بود؟ زمانی كه از خواندن نامه سخیف تو خشمگین شدم و نزدیك بود از روی ویلچیر زهوار دررفته‌ام نقش زمین شوم و اگر نبود تلاش همسر زجر كشیده‌ام، بار دیگر مسابقه را از تو برده بودم. اما این نامه را نگه میدارم تا حكم مسابقه بعدی من و تو باشد در قیامت؛ تا معلوم شود چه كسی می‌تواند بهتر از روی صراط بدود.نام محفوظ برای اینکه رسانه های حامی شما فکر نکنند به فکر مطرح کردن خودم بودم.برچسب ها: جانباز، شهید مطهری، علی مطهری، نامه جانباز به علی مطهری، دفاع مقدس، انتخابات، سعید جلیلی،  
[ چهارشنبه 15 خرداد 1392 ] [ 03:47 ب.ظ ] [ حامی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

من به نرخ روز نان که هیچ
آب هم نمی خورم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :